Pranie dywanów na telefon

drvce1 / Pixabay

Usługa pranie na telefon Warszawa cieszy się coraz większą popularnością. Dlaczego? Bo jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom tych wszystkich, którzy czas po pracy wolą spędzać w ciekawszy sposób, aniżeli na czyszczeniu dywanów. Wiadomo, że te co jakiś czas wymagają odświeżenia, a nawet gruntownego prania.

Czy można samodzielnie wyprać dywan? Pewnie tak, ale z jakichś powodów mało osób to praktykuje. To czasochłonne i męczące. W dodatku często nie przynosi oczekiwanych efektów. Wątpliwości pozostawia m.in. dobór odpowiednich środków czyszczących czy sam sposób prania. Dlatego warto zlecić tę usługę profesjonalistom, takim jak EBS.

EBS zadba o dywan jak należy

Pranie na telefon jest bardzo wygodne. Wystarczy wybrać numer 732 60 60 60 i zamówić usługę. W ustalonym terminie kurier odbierze dywan spod wskazanego adresu, a wyprany przywiezie z powrotem. Płatności za usługę można dokonać gotówką lub kartą płatniczą. Cena za pranie uzależniona jest od wielkości dywanu i materiału, z którego został wykonany.

Profesjonalistom takim jak EBS niestraszne są ręcznie tkane, orientalne czy jedwabne dywany, które łatwo zniszczyć, próbując je wyczyścić na własną rękę. EBS używa do prania najnowocześniejszych technologii, które nie dość, że zapewniają dobry efekt końcowy, to jeszcze chronią przed ewentualnym uszkodzeniem.

Skutecznie, szybko, profesjonalnie, czyli o praniu w EBS

Pralnia EBS zapewnia kompleksowe czyszczenie dywanów, ich impregnację oraz zabezpieczenie przed roztoczami. Oprócz skuteczności w odplamianiu, czyszczeniu czy odświeżaniu dywanów, marka ta ceniona jest za wysoką jakość obsługi klienta oraz krótki termin realizacji zleceń. Oferuje też atrakcyjne rabaty dla posiadaczy karty klubu EBS.

Pranie dywanów na telefon to szybki, wygodny i najskuteczniejszy sposób na zapewnienie im czystości. Warto powierzyć tę usługę profesjonalistom — skorzystać z ich wiedzy, i doświadczenia, a także faktu, że dysponują oni nowoczesnym sprzętem. Pralnia EBS dba o dobór metody czyszczenia — tak, by powierzone rzeczy służyły nam jak najdłużej.